Наложений платіж

Щоб виключати необдумані замовлення, діє фіксована передоплата на весь асортимент нашого інтернет-магазину. Всі замовлення відправляються після фіксованої передоплати 50грн. на картку ПриватБанку. Суму отриманої передоплати Ми віднімемо від загальної вартості замовлення. Ми ввели це правило щоб хоч якось мінімізувати витрати на оплату зворотної доставки,якщо клієнт не забирає замовлення з поштового відділення.

Безкоштовна доставка на суму від 1000грн (НЕ розповсюджується на комісію за наложений платіж (20грн + 2% від суми переказу), її сплачує отримувач.

У разі, якщо Ви передумали забирати замовлення (з необґрунтованих причин), а також ситуаціях, не пов’язаних з якістю товару, передоплата НЕ буде відшкодована, адже вона покриє послуги з доставки.

Зверніть увагу! Комісія за переказ коштів на Новій пошті становить 20грн + 2% від суми переказу. Цю комісію оплачуєте Ви!

* Безкоштовна доставка на акційні позиції та наложений платіж не діє!

Дякуємо за розуміння!


Банківський переказ

Оплата на банківську картку. Реквізити (номер картки) ви отримаєте в смс-повідомленні на телефон або Вайбер. Враховуйте комісію при переказі коштів (0,5% від суми).


Варіанти доставки:

Нова Пошта

БЕЗКОШТОВНА* доставка замовлень понад 600 грн (по повній передоплаті)! Для замовлень до 599 грн вартість згідно з тарифами служби доставки. Час доставки Вашої посилки до пункту призначення складає від 1 до 3 робочих днів. Замовлення, підтверджені і оплачені до 13:00, будуть відправлені в цей же день. Після 13.00 – на наступний день (крім сб і нд)! Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і час прибуття товару в пункт призначення. Сума мінімального замовлення – 90 грн.

* Безкоштовна доставка на акційні позиції та наложений платіж не діє!

Після відправлення замовлення ви отримуєте SMS-повідомлення на телефон або у Вайбер з номером експрес-накладної (ЕН) .

Відправлення замовлень здійснюємо в наступні дні: з Пн по Пт

Зверніть Вашу увагу! Замовлення зберігається в відділенні «Нова Пошта» не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад!

Отримати замовлення може тільки людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов’язково мати паспорт! Ми доставляємо замовлення в будь-яку точку України до зазначеного відділення у вашому місті.


УКРПОШТА

Замовлення, оформлені і оплачені c ПН-ПТ до 11:00, будуть відправлені в цей же день, після 11:00 – на наступний день. Термін доставки-від 3 до 7 робочих днів, в залежності від міста. Сума мінімального замовлення – 90 грн.

Відправлення замовлень здійснюємо в наступні дні: з Пн по Пт.

Зверніть увагу! Замовлення зберігаються безкоштовно на відділенні протягом 5 днів, з 6-го дня стягується оплата 3 грн. 80 коп. за кожен день зберігання. Ці послуги сплачуєте Ви!